Nasz zespół

Decco

Jak to się robi w Decco

Decco

DECCO S.A. to producent najwyższej jakości systemów profili okiennych i drzwiowych PVC. Nasze profile cieszą się uznaniem zarówno producentów stolarki, jak i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi. Profesjonalny zespół, nowoczesne maszyny i urządzenia, wytrwałe prace badawcze i drobiazgowa kontrola jakości oraz szereg certyfikatów i nagród sprawiają, że profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO.

Zakład produkcyjny w Suwałkach to w chwili obecnej 12 nowoczesnych linii produkcyjnych, laboratorium badawcze, własna mieszalnia, centrum logistyczne oraz magazyn wysokiego składowania.

Klientami DECCO S.A. są producenci stolarki okiennej i drzwiowej PVC w całej Polsce. Systemy DECCO są również obecne w blisko 30 krajach całej Europy.

Laureat wielu nagród

Decco

Nasza wytężona praca oraz nieustający rozwój pozwoliły nam na zbudowanie marki, która jest doceniania w branży. Najlepszym tego dowodem są nasze dotychczasowe nagrody takie jak Gazela Biznesu przyznawana przez Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się firmą w Polsce. Ogromnym wyróżnieniem dla naszej firmy jest również umieszczenie nas przez Londyńską Giełdę w raporcie „100 companies to inspire Europe”.

ZOBACZ NASZ ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Decco

Apparently we had reached a great height in the atmosphere, for the sky was a dead black, and the stars had ceased to twinkle. By the same illusion which lifts the horizon of the sea to the level of the spectator on a hillside.