Jakość

Postrzeganie naszej marki przez pryzmat najwyżej jakości i niezawodności jest jednym z głównych celów naszego zespołu. Dlatego szczególny nacisk stawiamy na badania oraz nieustanną kontrolę. Oprócz stałego monitorowania produkcji przez zintegrowany system informatyczny, gwarancją najwyższej jakości jest praca naszego laboratorium, które kontroluje kolor profilu, odporność na uderzenia, skurcz termiczny czy wytrzymałość zgrzewu. Dodatkowo nasze profile poddawane są badaniom w laboratoriach zewnętrznych, zarówno w kraju jak i zagranicą. To wszystko sprawia, że naszym klientom oferujemy produkt z najwyższej półki.

INNOWACYJNOŚĆ

Tym co napędza nasz rozwój to tworzenie najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań. Tę filozofię wdraża zarówno nasz dział badawczo-projektowy na etapie kreowania produktu, jak również pion technologiczny w procesie produkcji. Jest dla nas niezwykle ważne aby wszystkie produkty sprostały wymaganiom dyktowanym przez współczesne trendy. Dlatego stawiamy na ergonomię w połączeniu z wyjątkowym designem i zaawansowaną technologią. To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie wysokiej klasy maszyny i narzędzia, pochodzące od renomowanych producentów, wchodzące w skład naszego parku maszynowego.

DYNAMICZNY ROZWÓJ

W DECCO wiemy, że podstawą rozwoju jest nieustanna praca nad ulepszaniem i poszerzaniem oferty tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Oferowana przez nas szeroka gama systemów jest odzwierciedleniem pracy włożonej w rozwój marki DECCO od początku działalności. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę produktową, starając się kreować nowe rozwiązania. Potwierdzeniem rozwoju są otrzymane przez nas nagrody, takie jak Gazela Biznesu przyznawana przez Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się firmą w Polsce, czy umieszczenie naszej firmy przez Londyńska Giełdę w raporcie „100 companies to inspire Europe”.

DESIGN

Współcześnie design wkracza w każdą sferę życia. Tym bardziej nie da się pominąć jego roli w naszej branży. Dlatego nasi projektanci w swojej pracy starają się łączyć najwyższą technologię z funkcjonalnością ale i nowoczesnym wzornictwem. To połączenie sprawia, że profile DECCO są idealną odpowiedzią na obowiązujące trendy w architekturze. Charakteru oknom produkowanym z naszych systemów nadaje również proponowana przez nas kolorystyka oklein. Nasz kolornik został stworzony w oparciu o wnikliwą analizę trendów obowiązujących zarówno w budownictwie jak i w architekturze wnętrz.

PO PIERWSZE KILENT

Chcemy aby współpraca z DECCO S.A. była synonimem satysfakcji z obsługi oraz zadowolenia z otrzymanego produktu. Dział doradztwa oraz dział obsługi klienta stawiają szczególny nacisk na wsłuchiwanie się w potrzeby i sugestie naszych klientów. Są one nieocenionym wkładem w ulepszanie pracy całego naszego zespołu. Kluczowe dla nas jest zdanie zarówno naszych klientów bezpośrednich jak i pośrednich. Z tego względu zainicjowaliśmy serię konferencji pt. Akademia Okienna, które są okazją do spotkania przede wszystkim z dealerami stolarki okiennej. Podczas tych spotkań obok zaprezentowania naszej oferty, mamy okazję poznać opinie i uwagi nt. naszych profili, pochodzące od ich odbiorców końcowych.

Apparently we had reached a great height in the atmosphere, for the sky was a dead black, and the stars had ceased to twinkle. By the same illusion which lifts the horizon of the sea to the level of the spectator on a hillside.